КРЕДИТНА СПІЛКА «САМОПОМІЧ» надає слідуючі фінансові послуги:

 

підвиди внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (надалі за текстом – Вклад), що залучає кредитна спілка «Самопоміч»:

 

  • «Вклад накопичувальний 1» - 18% річних. При достроковому розірванні на вимогу Вкладника Договору про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки  на депозитний рахунок нараховані проценти за цим Вкладом не перераховуються.
  • «Вклад накопичувальний 2» - 24% річних. При достроковому розірванні на вимогу Вкладника Договору про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки  на депозитний рахунок нараховані проценти за цим Вкладом не перераховуються.
  • «Вклад накопичувальний 3» - 26% річних. При достроковому розірванні на вимогу Вкладника Договору про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки  на депозитний рахунок нараховані проценти за цим Вкладом не перераховуються.
  • «Вклад накопичувальний 1» - Вклад на строк 6 місяців, з виплатою процентів щомісяця, з правом довнесення частини суми Вкладу, без права зняття частини суми Вкладу.
  • «Вклад накопичувальний 2» - Вклад на строк 12 місяців, з виплатою процентів щомісяця, з правом довнесення частини суми Вкладу, без права зняття частини суми Вкладу.
  • «Вклад накопичувальний 3» - Вклад на строк 24 місяці, з виплатою процентів щомісяця, з правом довнесення частини суми Вкладу, без права зняття частини суми Вкладу. 

 

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР НА ЗАЛУЧЕННЯ ВКЛАДУ:...............................................................................